facebook

Brokerlar

Mehtap Ece Yurt
BROKER & OWNER
  • Sabit Telefon: +90 (242) 565-2404
  • Cep Telefonu: +90 (544) 834-7999
  • E-Posta: mehtap@remax-bamboo-alanya.com
Enis Yurt
BROKER & OWNER
  • Sabit Telefon: +90 (242) 565-2404
  • Cep Telefonu: +90 (549) 610-6090
  • E-Posta: enis@remax-bamboo-alanya.com

Ekibimiz

Meltem Merdekar
Social Media Designer
  • Sabit Telefon: (242) 565-2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: meltem@remax-bamboo-alanya.com
Orhun Merdekar
Photographer
  • Sabit Telefon: (242) 565-2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: orhun@remax-bamboo-alanya.com
Gizem Keskin
Gayrimenkul Danismani
  • Sabit Telefon: (242) 565-2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: gizem@remax-bamboo-alanya.com
Merve Demir
Gayrimenkul Danismani
  • Sabit Telefon: (242) 565 2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: merve@remax-bamboo-alanya.com
Shavkat Okhunov
Gayrimenkul Danismani
  • Sabit Telefon: (242) 565 2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: shavkat@remax-bamboo-alanya.com
Hüseyin Celik
Gayrimenkul Danismani
  • Sabit Telefon: (242) 565-2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: huseyin@remax-bamboo-alanya.com
Alihan Er
Gayrimenkul Danismani
  • Sabit Telefon: (242) 565-2404
  • Cep Telefonu:
  • E-Posta: alihan@remax-bamboo-alanya.com

Sizde kendi İşinize sahip olup, başarili bir kariyere sahip olmak İstemez misiniz?

Danışman Olmak İster misiniz ? Remax'da Kariyer

E-Bülten'e Kayıt Oldunuz Mu?