facebook

PAYALLARDA PROJEDEN SATILIK 2+1

ANTALYA/ALANYA/PAYALLAR
İlan No WN.260-D10 1.790.000,00 ₺
Hüseyin Celik
Hüseyin Celik
Gayrimenkul Danismani

İlan Özellikleri


İlan Açıklama

PAYALLARDA PROJEDEN SATILIK 2+1

Alanya’nın gelişimi Büyük bir hızla ilerleyen Payallar semtinde yeni lüks bir proje

Son zamanlarda dünyanın her yerinden yatırımcılar Payallar semtine ilgi göstermekte ve ilçenin gelişimine yatırım yapmaktadırlar. Bu aşamada iyi fiyatlarla gayrimenkul satın alma imkanına sahipsiniz.

Kendi yatak odanızın penceresinden masmavi Akdeniz manzarasını hayranlıkla seyrederken veya havuzunuzda yüzerken akşam gün batımının tadını çıkarırken yaşam kalitesini hissedin.

Bu harika Projemiz 3101 M2 arsa üzerinde 22 adet 1+1, 14 adet 2+1, 4 adet dublex olmak üzere toplamda 40 adet daireden oluşmaktadır.

Kullanılan malzemeler :

60*120 seramik ,

mutfak dolabı glossmax,mutfak tezgahı quartz, iç kapılar lake, banyolarda su ısıtıcı.

➡️Sosyal alanlar ;

Açık havu… Alanya’nın gelişimi Büyük bir hızla ilerleyen Payallar semtinde yeni lüks bir proje Son zamanlarda dünyanın her yerinden yatırımcılar Payallar semtine ilgi göstermekte ve ilçenin gelişimine yatırım yapmaktadırlar. Bu aşamada en düşük ve en uygun fiyatlarla gayrimenkul satın alma imkanına sahipsiniz. Kendi yatak odanızın penceresinden masmavi Akdeniz manzarasını hayranlıkla seyrederken veya havuzunuzda yüzerken akşam gün batımının tadını çıkarırken yaşam kalitesini hissedin.Bu harika Projemiz 3101 M2 arsa üzerinde 22 adet 1+1, 14 adet 2+1, 4 adet dublex olmak üzere toplamda 40 adet daireden oluşmaktadır.Kullanılan malzemeler : 60*120 seramik , mutfak dolabı glossmax,mutfak tezgahı quartz, iç kapılar lake, banyolarda su ısıtıcı. ➡️Sosyal alanlar ; Açık havuz, Sauna , Fitness , Bilardo Masası , Dinlenme Odası , Çocuk Oyun Alanı , Jeneratör.

Konum ????

Denize 1300 M

Konaklı Merkeze 2 KM

Yeni başlanılan Payallar Devlet Hastanesine 2 KM

Yeni yapılan hal kompleksine 1 KM

Payallar düğün salonuna 200m

Alanya Merkeze 15 KM

Gazipaşa Havalimanına 45 KM

Antalya Havalimanına 120 KM

Ödeme Planımız %30 Peşin Kalan Miktar Teslim Tarihine Kadar Aylık Taksit Yapılmakt İnşaat başlangıç tarihi 30.07.2022 Gayrimenkul danışmanı Hüseyin Çelik

 

 


İlan Detayları
Cephe

Güney
İç Özellikler

Balkon
PVC Doğrama
Dış Özellikler

Otopark
Yüzme Havuzu (Açık)
Muhit

Manzara

Ulaşım

Engelliye Uygun


Randevu Formu

Emlak bülteni kaydı İçin doldurunuz.